У Китаї провели першу в світі операцію з трансплантації голови

Італійський хірург Серджіо Канаверо заявив про успішний експеримент з трансплантації людської голови до мертвого тіла.

Про успішно проведеної операції скандальний лікар заявив під час прес-конференції в австрійській столиці. Повідомляється, що лікарський експеримент був здійснений в Китаї. Операція тривала 18 годин, це перший подібний хірургічне втручання, здійснене лікарями. В операційній працювали фахівці Медуніверситету Харбіна (Китай) на чолі з Канаверо і його китайським колегою Жень Сяопіном. Під час операції нейрохірургам вдалося відновити тканини хребта, кровоносних судин і нервів.


Повідомляється, що в 2016 році в Китаї провели подібний досвід на тварині – пересадили голову від однієї мавпи до тіла іншої. Таку операцію провів китайський хірург Жень Сяопін.

За словами Канаверо, наступна мета для нейрохірургів – повна пересадка голови до тіла від донора з мертвим мозком. Як відомо, доктор Канаверо став широковідомим кілька років тому, коли заявив про плани провести першу в світі трансплантацію голови. Тоді стало відомо, що першим його пацієнтом може стати російський айтішник Валерій Спиридонов. Однак Спиридонов заявив, про те, що підготовка до подібної операції поки що “заморожена”.

Джерело: Інформ-UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.