Українці створили чашку, яка визначає якість води та дезінфікує її

Чашка” Travel Cup” визначає, чи можна пити рідину, яка в ній є, чи ні.

Чашка може аналізувати рівень солей, кислотність, нітрати, температуру кореляції цих елементів. Як розповідають співзасновники стартапу  “H2OMetr” Антон Скрипник та Роман Савченко, ще одна особливість їхньої новинки у тому, що “Travel Cup” може дезінфікувати рідину.
Чашка
Робиться це за допомогою ультрафіолетової лампи, вмонтованої в кришку горнятка.
Його нижню частину зробили з кришки звичайного термосу, у яку вмонтували спеціальну мікросхему. Саме вони і аналізують воду з допомогою дуже слабенького струму.За основу свого продукту винахідники взяли звичайне термогорнятко.

“Таким струмом неможливо скалічити себе, його потужність навіть слабша, аніж статичний струм від “електризованого” одягу. Але його цілком достатньо для аналізу води”, – розповів Роман Савченко виданню “Твоє місто”.

“З таким продуктом можна уже виходити на ринок. Єдине, що стає на заваді презентації проекту на широкий загал – це те, що прорахувати собівартість існуючого прототипу зараз практично нереально, бо всі елементи горнятка зроблені вручну“, – додав Роман.

Зараз винахідники планують вийти з цим продуктом на Kickstarter.

“Не стільки для того, щоб залучити фінансування, а й для того, щоб отримати підтвердження, що ми рухаємося в правильному напрямку”, – додав Роман.
Роман успішно займає керівну посаду.  Хлопці не ставлять на вершину своїх досягнень тільки матеріальні цінності. Роман та Антон інвестують у проект “H2OMetr” власні кошти. Антон покинув роботу у компанії ELEKS та працює над стартапом.

До речі, студенти придумали, як забезпечити людей чистим повітрям, створивши рюкзак для очищення повітря.

Джерело: tvoemisto

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.