Польські студенти зняли відео про Донецьк на зворушливу пісню Джамали

Студенти створили пронизливий відеоролик про Донецьк.


У своїй відеороботі першокурсники розповіли про тугу вимушених переселенців про свій зруйнований дім.
Студенти першого курсу Міжнародної дизайнерського університету School of Form опуліковали відеороботу, в якій показали, як страшно змінився Донецьк після того, як Росія розв’язала війну на сході України. Ролик був зроблений у рамках курсу Нові медіа.


У відео, знятому на пісню Джамали “Шлях додому”,  краєвиди мирного міста з його красивою набережною, безтурботними людьми, будинками, стадіоном, аеропортом і вокзалом, змінюються кадрами вибухів, знищення і розрухи, пораненими будівлями і спустілими вулицями, на яких немає нічого, крім військової техніки і бойовиків.

Донецьк
Ця відеоробота – спогади дівчини, яка змушена була покинути рідний дім, рятуючись від жахів війни. Це ностальгія за мирним життям в рідному краї, яку так нещадно відняли у сотень тисяч людей, обдуривши їх і вплутавши в непотрібну їм боротьбу за псевдосвободу.
До речі, 6 лютого на першому півфіналі національного відбору на “Євробачення 2016” Джамала виконала пісню “1944” про те, як кримські татари теж повинні були покинути свою батьківщину. З цією піснею вона пройшла у фінал, набравши максимум балів.

Джерело: rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.