Про харківського нобелівського лауреата зняли мультфільм

У мультфільмі “Батько імунітету” розказана історія харківського біолога Іллі Мечникова, який в 1908 році отримав Нобелівську премію в галузі фізіології і медицини.

Прем’єра третьої серії мультсеріалу “Книга-мандрівки. Україна” пройшла 26 листопада на Youtube-каналі.

“Мандрівник, вчений, перший нобелівський лауреат українського походження, який зробив безліч відкриттів, вніс величезний вклад у вивчення імунітету і заклав основи геронтології. Можливо, саме цьому невтомному і нескінченно допитливому досліднику ми зобов’язані здоров’ям і навіть довголіттям”, – сказано в описі мультфільму.

П’ятисерійний мультсеріал про відомих українців “Книга-мандрівки. Україна” створений командою київського креативного агентства “Green Penguin”.

Як повідомляв KHARKIV Today, проект стартував мультфільмом про Юрія Кнорозова – харківського вченого, якому вдалося розшифрувати писемність майя в 1950-х роках.

У другій серії творці мультсеріалу розповіли історію харківського дизайнера Варвари Каринської, яка в 1948 році отримала “Оскар” за дизайн костюмів для фільму “Жанна Д’арк”.

 

One thought on “Про харківського нобелівського лауреата зняли мультфільм”

  1. Оксана Яворівська сказав:

    Подяка за цінну книжку, яка буде відкривати світогляд нашого українського громадянина у почуттях поваги і гордості за найкращих синів України і їхній внесок у світову наукову спадщину.Ми повинні знати не тільки факти наукового відкриття у даній галузі науки, а також дізнаватися про цікаві автобіографічні дані, які можуть бути озвучені їхніми родичами, вчителями, друзями і співробітниками. Це все залишає справжнє уявлення про вчених із унікальним баченням нових горизонтів наукових просторів…власне бути сподвижником світової спадщини першовідкривачів науки .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.