П’ять секретів щасливого і доброго шлюбу

Декілька простих секретів, які допоможуть вам зберегти любов на довгі роки.


Що потрібно, щоб ваш шлюб був щасливим і міцним? Мене постійно про це запитують. І, хоча я думаю, що у кожної пари є свій унікальний рецепт успіху, я помітила, що у всі ці рецепти входять п’ять необхідних інгредієнтів.

1. Вміння вибачитися

Жодна людина та жоден шлюб не можуть обійтися без помилок. Іноді це великі помилки, іноді дрібніші, але про всі ви шкодуєте. Це природно, проте щасливі пари вміють визнавати зроблені помилки й просити вибачення. Не менш важливо вміти правильно приймати вибачення. Так, вас образили, але потрібно відпустити ваш біль та жити далі.

2. Повага один до одного

Злитися час від часу цілком природно, але знайомі мені щасливі пари знають, коли краще тримати язик за зубами. Злість – це нормально, але ненормально в гніві говорити щось принизливе вашому партнерові. У щасливому шлюбі людина може сказати своєму партнерові: “Ти вчора надто багато випив, і мене це турбувало”, але ніколи не буде кричати: “Ти – жалюгідний п’яничка, мені соромно, що мене з тобою бачили!”. У щасливому шлюбі люди ставляться один до одного з повагою, навіть коли сваряться.

3. Багато уваги

Важко не відчувати прихильність до того, хто завжди готовий обійняти та підтримати вас, навіть коли ви завантажені, сумуєте або гніваєтеся. Обійми, поцілунки та інші прояви любові допомагають зберегти шлюб. Не бійтеся занадто часто говорити “я люблю тебе”. Щасливі пари повторюють це постійно.

секретів
4. Нотка новизни

Стосунки можуть набриднути, навіть якщо ви дуже любите один одного. Але захват від подорожі до екзотичної країни, спільний похід на якісь курси або переїзд в інше місто – пригоди, які роблять життя цікавішим і роблять зв’язок між вами міцнішим. Стосунки можуть стати монотонними, але періодична поява чогось нового гарантує, що з вами цього не трапиться.

5. Побільше подяки

Всі ми любимо, коли нам дякують за зроблене. Неважливо, ви помили посуд або організували вечірку-сюрприз, навіть маленька подяка змусить вас сприймати цю справу як щось приємне, а не обридлий обов’язок. Коли ми відчуваємо, що наші зусилля цінують, ми починаємо більше старатися. Щасливі пари завжди відчувають вдячність за все, що їх партнер робить, щоб покращити їх життя.

Джерело: nv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.