Революція Барбі: ляльки будуть фігуровими і з різним кольором шкіри

Ляльки Барбі стануть більш схожими на звичайних людей.

Після довгих років, коли дівчатка усього світу намагалися бути схожими на Барбі, нарешті прийшов час, коли сама лялька стала прагнути бути схожою на людей. Після 57 років, з тих пір як перша Барбі з’явилася на полицях магазину, лялька нарешті набула більш людські форми. Тепер доступні три нові ляльки – Барбі висока, мініатюрна і фігурова.

Барбі barbie6 Барбі barbie new-barbie-1

new-barbie-7

new-barbie-5

Багато суперечок про те, чи зробила компанія це після напору громадськості або через фінансові проблеми (а швидше за все, через все відразу), випуск нових ляльок дійсно виглядає, як справжня революція. Більш того, не лише у постаті справа: компанія випускає всіх  ляльок з сімома різними відтінками шкіри, тепер є кілька варіантів кольору очей, 24 різних зачіски і види волосся, і, звичайно, різноманітний одяг, який тепер може або підходити, або ні. Все, як у справжньому житті!

Недавні дослідження показали, що лялька Барбі так далека від реальних пропорцій, як це тільки можливо: якби лялька була розміру звичайної людини 175 см зросту, вона важила б усього 49 кг, обсяг її талі був би 45 см, а ступні і зовсім були б дитячого розміру в 21 см. Не факт, що вона взагалі змогла б ходити –  щиколотки просто були б не здатні підтримувати її тіло. І це не кажучи вже про те, що Барбі завжди була блакитноокою білошкірою блондинкою, в якій себе впізнавали зовсім небагато дітей.

Ляльку Барбі вперше випустили в 1959 році в США, в штаті Вісконсін. Її придумали Рут і Елліот Хендлер, співзасновники компанії Mattel. Повне ім’я льльки – Барбара Міллісент Робертс.

Світ іграшок змінюється. Так, виробник конструкторів Lego створив першу в історії фігурку інваліда-візочника, таким чином компанія має намір покінчити з “культурною маргіналізацією” дітей з обмеженими можливостями.

Дивіться також відео про те, як змінилися дитячі іграшки за 100 років.

Джерело: bbc.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.