Важливе відео про проблему сміття та вирубки лісів в Карпатах

“Те, на що ми закриваємо очі”: 18-річний косівчанин Володимир Заграновський зняв соціальне відео.

“Те, на що ми закриваємо очі” – таку назву носить нова відеоробота косівчанина. Мета цього відео, за словами Володимира, показати молодому поколінню те, як ми знищуємо себе ж і разом почати щось змінювати, повідомляє Станіславське ТБ.

Щоб зняти цей ролик юнак разом зі своєю командою їздили великими містами України: Київ, Львів, Одеса, Полтава, Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломия і, звісно ж, Косів.

У відео зачеплена проблематика сміття і вирубка лісів. Нагадаємо, не так давно у мережі опублікували шокуючі масштабами катастрофи фото тотального знищення Карпатських лісів.

“Саме відео немає якихось закликів і чогось подібного, а просто показує цю жахливу картинку, яка є на даний момент. Висновки кожен зробить сам – це точно. А це відео – це не просто проект, який я зроблю для галочки – це початок моєї боротьби. І я сподіваюсь, що зможу донести це до вас.”, – каже Володимир Заграновський.

“Я хочу, щоб люди це побачили, щоб побачило молоде покоління і подивилося іншими очима на світ. Щоб не стали такою мерзою, як ті, що в нас при владі або як ті “сілюхи”, що у себе ж дома рубають свій ліс!”, – додає хлопець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.