“Я тебе не бачила сто років”: дівчинка написала вірш татові в зону АТО

“Ми не сумуєм з мамою, як ти наказував, ми знаємо – все добре, бо ти за нас стоїш. Колись війна скінчиться – миттю, разом… І я тебе прошу: ти тільки повернись!”

7-річна дівчинка Даша написала зворушливий вірш татові, який зараз служить в зоні АТО, захищаючи Україну від російського агресора. Це вірш на сайт “Постріл. Вірші та фото з війни” прислала мама дівчинки.

В листі мама повідомила, що тато служить на передовій, а їхні родичі ніяк не наважуються виїхати з окупованого Торезу Донецької області. “Ми впевнені, що в їх сім’ю обов’язково прийде мир і спокій. А поки, разом з дитячим вільним простором “Катапульта” та режисером Анею Морозовою вітаємо всіх з Днем захисника України! Всі разом ми перетворили вірш маленької Дар’ї на відео-листівку для наших захисників”, – йдеться в анотації до відео, опублікованому на YouTube-каналі проекту “Постріл. Вірші та фото з війни”.

“Ми хочемо, щоб наші герої побачили, що їх чекають, що їх цінують, їм вдячні. Завдяки їм ці діти мають нормальне мирне дитинство – і не знають жахів війни. І з тією ж метою ми збираємо вірші та фото з війни на сайті. Ми вважаємо, що важливо зберегти пам’ять про те, через що зараз проходить нація. Щоб наші діти могли це побачити і відчути, і не допустити подібного в Україні”, – розповів один із засновників проекту Антон Шраменко.

Джерело: styler

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.