Як насправді виглядала жіноча краса 100 років тому

Новий ролик з серії 100 років краси.

Польський костюмер Кароліна Жебровська зняла свою версію ролика «100 років краси» про еволюцію жіночої краси, намагаючись уникнути стереотипів.

realwoman_cover-630x420

Відеоролики в стилі «100 років жіночої краси» заполонили інтернет з блискавичною швидкістю. Однак, як стверджує польський костюмер Кароліна Жебровська, всі вони показують жінок виходячи з уявлень поп-культури, що робить їх образ вельми перебільшеним і неточним.

Сама ж Кароліна вирішила зняти відео, де розкрила зовнішність жінок з 1900 до 1940, орієнтуючись на історичні події і місця жінки в них: жінка-співробітник фабрики, жінка-суфражистка, жінка за часів Великої депресії і т.д. Кароліна показала еволюцію жіночої краси в першій половині ХХ століття, перевтілившись при цьому в представниць різних типажів, властивих кожному десятиріччю.

Наприкінці ролика, дівчина закликає не забувати, як виглядали реальні жінки.

«Якщо бути чесною, це повинно було стати ще одним відео із серії “Як змінювалася краса”. Я бачила багато таких, але всі вони показують красу в стереотипному  трактуванні, яке притаманне поп-культурі, тому я вирішила зробити щось більш правдиве з точки зору історії, – розповіла автор. – Коли я почала вивчати цю тему, я ще більше переконалася в тому, що красиві обличчя і наряди, які нам показують у рекламі, – всього лише ідеалістично версія того, як все було насправді».

Ще один ролик показує, як змінювалась чоловіча зовнішність за 100 років.

До речі, жіночий одяг теж може змінювати світ. Наприклад, ці 7 суконь вплинули на хід історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.