Юрій Журавель створив героїчний календар на 2016 рік

Лідер гурту “От Вінта” і художник створив календар “Битва за рідну землю”.

Відомий український музикант, лідер гурту “От Вінта”, художник, аніматор, громадський діяч Юрій Журавель намалював героїчний календар на 2016 рік.

Називається він “Битва за рідну землю”, кожна сторінка присвячена знаковій в історії країни битві.

“Влада бездарних пристосуванців зробила Бій під Крутами 16 січня 1918 року датою скорботи. Наш обов’язок зламати цей стереотип. Крути стали початком новітньої історії українця-героя, який добре усвідомлював, що незалежність – це боротьба зі зброєю в руках. Ми перемагали, перемагаємо і будемо перемагати! Це перша сторінка календаря” – написав Журавель у ФБ.

За століття окупації нашої землі імперський режим намагався зтерти з пам’яті українського народу його славетну історію. …

Опубліковано Журавелем Юрієм Zhuravel Yuriy 11 січня 2016 р.

Пам’ятати великі перемоги наших предків – святий обов’язок кожного з нас, бо знання про ті великі перемоги минулого несуть в собі ключі до розуміння того, як потрібно будувати своє майбутнє.

За століття окупації нашої землі імперський режим намагався зтерти з пам’яті українського народу його славетну історію. Прийшов час еволюції національної свідомості. За нашими плечами тисячолітній досвід боротьби за незалежність. Ми нащадки воїнів, лицарів, героїв.

orsha-980x980

Журавель

dorogychyn-980x980

aeroport-980x980

22-980x980

Журавель

Сподіваюсь, календар з батальними малюнками “Битви за Землю Рідну” додасть сил і віри на шляху до перемоги!, – написав автор календаря. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.