Заспівати “Червону Руту”: Японець вивчив українську мову за рік

Вперше юнак почув про красу України в школі.

Старанням 26-річного Юсуке Кашивагі з Токіо може позаздрити будь-який українець, який поки що не зміг оволодіти державною мовою.

Історія любові до України та її культури робітника з Токіо.

marsh_3_650x410

За словами хлопця, вперше він почув про Україну на уроках історії. “На уроках з історії нам розповідали про країну, розташовану у самому центрі Європи, багату чорноземами, у якої є море, гори. Ще тоді мені стало дуже цікаво, як живеться людям в такій красивій місцевості. Потім я познайомився в Японії з українцем, який навчався в Токіо, ми дуже здружилися. Коли я закінчив навчання, то запросив мене погостювати в Україну, я з радістю погодився”, – згадує Юсуке, за словами якого в Україну він поїхав, знаючи лише слова “привіт” і “дякую”.

Після першої поїздки в країну його мрії, де він відвідав Київ, Львів, Одесу, Ужгород та Ялту, японець зрозумів, що хоче говорити з другом на його рідній мові. Юсуке докладно описав, як вчив українську.

Спочатку вивчив український алфавіт, адже в ньому тільки 32 букви, тоді як в японській мові – більше двох тисяч символів. Далі слухав відеоуроки в Інтернеті, намагався правильно вимовляти звуки, розрізняти голосні і приголосні. По складах почав читати через місяць, потім настала черга усної мови. Вивченню української мови японець приділяв по годині в день. За його визнанням, найбільше йому допомагали українські пісні, які він спеціально перекладав по кілька годин на день. Найважчим виявилося вивчити граматику і правильно вимовляти слова. Для цього майже кожен вечір він старанно сідав біля екрану комп’ютера і слухав новини українською мовою, повторюючи слова телеведучих. Сьогодні Юсуке вже готовий розширити коло друзів в Україні і заспівати з ними “Червону руту”.
Джерело: styler

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.