Документальні фільми про здоров’я, які перевернуть вашу свідомість

Почніть новий рік правильно! Нехай ці документальні фільми стануть вашим поштовхом в зміні способу життя.


Ситий по горло
Режисер Стефані Сочтінг і журналіст Кеті Курик вивчають епідемію ожиріння в Америці і роль харчової промисловості в її посиленні.

Зацукровані

Режисер документального фільму Мішель Хозер задає глядачеві цікаве питання: «Цукор – це новий нікотин?». З ростом кількості людей, які страждають на діабет, ожиріння і серцево-судинні захворювання, чи потрібно переживати про те, що однією з причин є саме цукор?

Вибір їжі

Режисер Міхал Севірскі вивчає, як впливає вибір їжі на наше здоров’я, стан планети і життя інших видів, що населяють землю. Він руйнує неправильні уявлення про їжу і дієти, і дає відповіді на всі хвилюючі питання про їжу. Після перегляду цього фільму ви не зможете дивитися на свою тарілку як раніше.

 

При чому тут здоров’я?

Фільм розкриває, можливо, найбільшу змову наших часів: промисловці, уряд, фармацевтичні та медичні організації заробляють трильйони доларів на наших хворобах.

Корпорація «Їжа»

Документальний фільм відкриває очі на американську корпоративну харчову промисловість. На полицях магазинів продукти продаються за завищеними цінами, в той час як на їх виробництво витрачається не так багато грошей, а економлять виробники на нашому здоров’ї.

Вилки замість ножів

Якщо ви плануєте спробувати перейти на рослинний раціон, то вам варто подивитися цей фільм. У ньому розглядається теорія про те, що більшість дегенеративних захворювань можна контролювати або навіть вилікувати, відмовившись від продуктів тваринного походження.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.