Кільця на пальцях впливають на здоров’я

Фахівці медичного центру при Канзаському університеті опублікували в журналі Американської медичної асоціації дані про те, що вплив на активні точки тіла може впливати на здоров’я людей.

При цьому, зазначають експерти, від 40 до 80 таких точок розташовані на пальцях рук. Кільця, які ми носимо на пальцях, можуть по-різному впливати на них.

Судячи з тих даних, які представили експерти в своїй публікації, традиція носіння обручок на безіменному пальці – не випадкова.

«Стимуляція активних точок на безіменному пальці впливає на сексуальне здоров’я. Таким чином, носіння кільця може підтримувати лібідо протягом всього життя. Але носити кільце, яке  стало малим, не варто: в цьому випадку воно здатне зашкодити статевій функції, а також посилити гіпертонію і атеросклероз », – наводиться думка фахівців в журналі.

Впливають на здоров’я на думку дослідників і кільця на інших пальцях. Так, носіння обручки на середньому пальці впливає на активні точки, пов’язані з серцево-судинною системою і ендокринними залозами. Кільце на мізинці впливає на точки, що відповідають за роботу шлунка і кишечника.

Експерти наголошують на важливості таких аспектів, як обхват пальця кільцем і тривалість дії – не варто носити тісних кілець і тим більше дуже довго. За їх словами, на ніч кільця потрібно знімати з усіх пальців.

«Постійне носіння кільця на мізинці збільшує ймовірність захворювання 12-палої кишки, а цілодобове носіння обручки -гінекологічних проблем. Носити відразу кілька різних кілець на одному пальці слід не довше 5 годин: площа впливу на активні точки при цьому велика, і це може сприяти порушенням в організмі, аж до виникнення астматичних нападів і порушень серцевого ритму », – застерегли фахівці.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.