Медики з’ясували найкорисніший сорт горіхів

Незважаючи на безліч проведених досліджень, присвячених властивостям горіхів, лише тепер дослідники провели аналіз, в результаті якого з’ясували, скільки і яких антиоксидантів містяться в різних видах горіхів.

В рамках аналізу вчені досліджували склад волоських, бразильських, лісових горіхів, мигдалю, фісташок, а також арахісу, передає Ліза.

walnuts-2312506_960_720
В результаті дослідження вчені з’ясували, що перше місце за вмістом антиоксидантів займає волоський горіх, крім того, його антиоксиданти мають більш високу якість, ніж інших видів горіха. Дані елементи сприяють захисту людського організму від шкідливих хімічних речовин, які здатні стати причиною захворювань, а також допомагають уповільнити процеси старіння організму.
Також медики підкреслюють, що більшість людей вживають в їжу дозу горіхів, недостатню для повного насичення організму.
Часто люди не вживають горіхи, оскільки бояться погладшати. Однак дослідники запевняють, що в горіхах містяться корисні полінасичені жири, а не мононасичених, які призводять до закупорки судин. Більше того, горіхи в принципі не призводять до набору зайвої ваги, адже через їх високу поживністьнасичення відбувається швидше, без переїдання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.