П’ять головних мікроелементів для здоров’я волосся

Американський дієтолог Венді Базиліан назвала п’ять головних мікроелементів для здоров’я волосся.

Не секрет, що зовнішня краса і здоров’я йде зсередини, тому важливо забезпечувати організм всіма необхідними мікроелементами і вітамінами, – пояснює Базиліан. Як запевняє дієтолог, за допомогою правильно підібраного харчування можна позбутися від сухості, ламкості, і надмірної жирності волосся, а також назавжди забути про посічені кінчики, передає Prevention.

П’ять найкорисніших мікроелементів для волосся

Протеїн

Одним з найважливіших протеїнів для волосся є кератин, який запобігає ламкості та випаданню. Крім того, цей мікроелемент дуже важливий для інших процесів організму, в результаті яких волосся отримує достатню кількість необхідних речовин. Дієтолог радить вживати рибу, птицю, боби і горіхи.


© cattalin/Pixabay


Цинк

Даний елемент необхідний для росту волосся і здоров’я шкіри голови. Крім того, він є потужним антиоксидантом і забезпечує краще засвоєння корисних речовин з їжі. Як стверджує медик, якщо спостерігається витончення волосся, випадання, а шкіра голови стає сухою і навіть з’являється лупа, то необхідно додати в раціон м’ясо, морепродукти, боби, цільнозернові і молочні продукти.


© 2905102/Flickr


Залізо

Одним з головних ознак нестачі заліза в організмі є витончення волосся. Це відбувається внаслідок того, що в результаті анемії організм отримує менше кисню, в тому числі страждає кожен волосяний фолікул. Медик рекомендує вживати більше м’яса птиці і листових овочів.


© ponce_photography/Flickr

 


Біотин

Даний вітамін відноситься до групи В і допомагає організму розщеплювати жири і білки, необхідні для здоров’я волосся і навіть нігтів. Його недолік викликає сухість шкіри і випадання волосся. Найбільша кількість біотин міститься в рибі палтус, шпинаті, мигдалі, яйцях, молоці, малині та полуниці.


© Unsplash/Pixabay

 


Селен

Даний елемент необхідний для росту волосся і запобігає його випадінню. Окрім того, він є антиоксидантом, який забезпечує здоров’я шкіри голови. Медик пропонує вживати бразильські горіхи, але в дуже обмеженій кількості, оскільки вони можуть виявитися токсичними для організму.


© Gadini/Flickr

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *