ТОП-5 причин більше займатися любов’ю

Те, що заняття любов’ю благотворно впливають на загальний стан організму ні для кого не секрет.

Але є і нікому не відомі переваги активного сексуального життя, такі як: збільшення мозкової активності, омолодження організму, а також полегшення болю.

Захист від застуди

Було проведено ряд досліджень, в ході яких з’ясувалося, що регулярні заняття сексом можуть захистити від вірусних та простудних захворювань. Вся справа в рівні імуноглобуліну. У тих пар, які займалися сексом 1-2 в тиждень зафіксували вищий рівень імуноглобуліну А – антитіла, яке бореться з інфекціями і застудою. У тих, хто займався любов’ю рідше, і, що дивно, частіше, рівень цього гормону був низький.

Збільшення мозкової активності

 

Голландські вчені довели, що секс покращує аналітичне мислення. У сексуально активних людей зростання нейронів в частині мозку, яка зберігає спогади, відбувається значно швидше.

Полегшення болю

Під час занять любов’ю виділяється величезна кількість гормонів, що полегшують біль. Окситоцин, що виділяється під час інтимних стосунків, впливає на зменшення стресу, людина заспокоюється і відчуває себе більш щасливим. Крім того, під час сексу, виробляється серотонін, ендорфіни і фенілетиламін – гормони, що відповідають за відчуття ейфорії, радості і захоплення. Всі ці процеси змушують людину відволіктися від болю і зовсім про нього забути.

Поліпшення сну

Під час занять сексом, в мозку виробляються норадреналін, серотонін, окситоцин, вазопресин і інші гормони, які викликають бажання обніматися, притискати партнера до себе або засинати.

Омолодження організму

Шотландські вчені провели дослідження і з’ясували, що пари, які займаються сексом близько трьох разів на тиждень, виглядали на десяток років молодше за свій вік. Гормон естроген позитивно впливає на стан волосся і шкіри. А завдяки цьому людина відчуває себе більш впевнено і привабливо.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.