Вчені: Голодування уповільнює процес старіння

Американські вчені знайшли спосіб уповільнити старіння організму. Для збереження молодості і здоров’я експерти радять голодувати.

Вчені з США довели, що лагідне голодування уповільнює процеси старіння. Фахівці рекомендують протягом 24 годин скоротити кількість їжі. Відмова від їжі зупинить процеси старіння стовбурових клітин кишечника. Після організм запускає процес відновлення. Вчені пояснили, що з віком стовбурові клітини кишечника запускають активну фазу старіння.

В результаті організм не в силах зупинити атаку інфекцій, які в результаті вражають здорові клітини і прискорюють старіння. Безперешкодний занепад стовбурових клітин кишечника може провокувати також розвиток злоякісних пухлин. Вчені радять ввести в свій раціон менш жирні продукти, а також періодично голодувати.

Відмова від їжі на 24 години допоможе запустити активну роботу генів, які відповідають за процес метаболізму. Експерти також радять уважніше ставитися до свого раціону. Недолік корисних речовин і надлишок шкідливих також здатні запустити процес старіння завчасно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.