Вчені назвали сивину ознакою доброго здоров’я

Іспанські вчені стверджують, що рання сивина – це не естетичний недолік, а ознака довголіття.

Наукові фахівці з Мадрида зробили такі висновки, провівши ряд досліджень, під час яких вивчалася взаємозв’язок між кольором волосся і загальним станом здоров’я.

201201-omag-grey-hair-949x534

В ході спостережень були вивчені історії хвороб 5 тисяч добровольців у віці 30-60 років. Вчені встановили, що колір волосся безпосередньо пов’язаний з рівнем вмісту в організмі особливої ​​речовини глуатіону.

Він необхідний для секреції пігменту, який забезпечує колір волосся. Важливо і те, що глуатіон бере участь в захисті організму від таких небезпечних недуг як онкологічні захворювання, серцево-судинні патології та хвороба Альцгеймера. З віком рівень глуатіону знижується, і зростає ризик появи перерахованих вище захворювань.

В результаті проведених спостережень було встановлено важливий результат: рання сивина вказує на те, що організм не витрачає глуатіон на секрецію пігментів, які забезпечують колір волосся. Завдяки цьому імунна система має можливість протистояти небезпечним недугам. Тому сиве волосся в 30-40 років – це ознака доброго здоров’я і довголіття.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.