Як позбутися негативних наслідків сидячого способу життя

Американські медики розповіли, як мінімізувати негативний вплив сидячого способу життя на здоров’я.

Фахівці пояснюють, що на сьогоднішній день велика частина людей веде малорухливий спосіб життя. Це з роками помітно б’є по їх здоров’ю, передає Business Insider. На жаль, такі популярні методи як організація стоячого робочого місця або регулярне відвідування спортзалу не позбавляє від проблем, викликаних сидячим способом життя.

Щоб визначити найкращий спосіб запобігання проблем зі здоров’ям, медики спільно із вченими провели експеримент за участю чотирьох тисяч офісних працівників. На учасників наділи прилади, які вимірювали рухливість протягом дня, після чого їм запропонували різні методи: від стояння до ходьби. В результаті було виявлено, що постійно стояти так само шкідливо, як і сидіти.

робота

Найкращі результати показали ті працівники, які щогодини ходили протягом декількох хвилин. У таких людей вчені зафіксували на 33 відсотки нижчий ризик розвитку захворювань.

В результаті експерти дійшли висновку, що для запобігання проблем, людині необхідно активно рухатися щогодини, а в загалом час у русі має становити близько двох годин щодня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.