10 найкращих фільмів Ельдара Рязанова

Фільми Ельдара Рязанова, які люблять мільйони.

Режисер Ельдар Рязанов помер на 89-му році життя у Москві. Він народився 18 листопада 1927 року в Самарі. Після війни навчався у ВДІКу. Перший же його фільм, комедія «Карнавальна ніч», мав великий успіх. Після цього він зняв велику кількість популярних і легендарних фільмів: «Бережися автомобіля», «Старики-розбійники», «Іронія долі, або З легким паром», «Службовий роман», «Гараж».
Ельдар Рязанов, напевно, набільш народний режисер. Адже, якщо в титрах стоїть його ім’я, картину подивляться всі. Покоління людей протягом багатьох років зустрічають Новий рік з його фільмами, а фрази з них давно стали крилатими.
Жорстокий романс, 1984
«Жорстокий романс» – справжня перлина радянського кіно. Режисерові майстерно вдалося екранізувати «Безприданницю» Островського, і ось вже більше 30 років як фанати великого драматурга, так і любителі хороших, розумних і красивих фільмів із задоволенням переглядають цю роботу.

романс
Гараж, 1979
Дія відбувається в закритому просторі, битком набитому людьми різної масті. Чоловіки і жінки, співробітники інституту і випадкові люди вирішують життєво важливі для радянської людини епохи застою питання, кому з них володіти гаражем, а хто такого привілею не гідний. На створення фільму Рязанова надихнули реальні збори гаражного кооперативу. Про акторську гру, камерність постановки і точність діалогів можна говорити довго і захоплено.

гараж
Службовий роман, 1977
Це один з тих фільмів, які хочеться дивитися знову і знову, і кожного разу історія буде цікавою і смішною. Улюблені актори, які створили харизматичні образи, репліки, які давно ввійшли в ужиток, прекрасні музика і вірші, яскраві кадри осіннього міста минулої епохи … Цей фільм – надбання.

служебный_олман
Іронія долі, або З легким паром!, 1975
Цей культовий фільм став у нас таким же обов’язковим атрибутом новорічних свят, як ялинка, Дід Мороз, шампанське та олів’є. «Іронія долі» – вічне джерело новорічного настрою, який з кожним разом робить людей ближче один до одного. У країнах колишнього СРСР, напевно, не знайдеться жодної людини, яка б не бачила цей фільм.

Ирония_судьбы
Стережись автомобіля, 1966
Ось він – перший захоплюючий, цікавий і смішний радянський детектив! Фрази з ліричної комедії «Бережися автомобіля» давно розлетілися на цитати.. Змінюються покоління, але нетлінна робота Ельдара Рязанова за участю геніальних акторів не втрачає шарму і актуальності.

берегись
Карнавальна ніч, 1956
Ельдар Рязанов створив шедевр на століття. «Карнавальна ніч» – це величезний заряд позитиву. Коли дійсно віриш словами нехитрої пісеньки, яка звучала з вуст чарівної і юної Людмили Гурченко: «І гарний настрій не покине більше вас!».

Карнавальная_ночь
Про бідного гусара замовте слово, 1980
У цій роботі режисерові вдалося відтворити непередаваний дух царської Росії. Прекрасний музичний супровід, барабанний бій, авторський текст з мелодійним голосом Андрія Миронова, трепетні пані та хоробрі кавалери – одним словом, фільм, обов’язковий до перегляду.

гусары
Неймовірні пригоди італійців у Росії, 1973
Результат роботи геніїв кінематографа – італійського і радянського. Хто ще, крім Рязанова, міг зняти таку картину?! Стрічка рясніє знаменитостями, зйомки проходили в найбільш пізнаваних місцях тодішнього Ленінграда, а багато трюків виконували самі актори – від такого фільму дух захоплює дотепер. А який гумор! Це кіно з розряду «дивитися обов’язково» і «переглядати настійно рекомендується».

Movie "Unbelievable Adventures of Italians in Russia" directed by Eldar Ryazanov. 1973. USSR. In the picture: Andrei Mironov, Antonia Santilli, Ninetto Davoli, Tano Cimarosa and Alighiero Noschese.
Старики-розбійники, 1971
Ця картина, незважаючи на іронію і, здавалося б, легкий настрій, ставить серйозні моральні питання. Але ніякого моралізаторства – як завжди у Рязанова, все тонко і з гумором! Черговий чудовий фільм, який дивився майже кожен.

старики
Вокзал для двох, 1982
Результат роботи творчого тандему режисера Ельдара Рязанова і сценариста Еміля Брагінського – «Вокзал для двох». Картина вийшла на екрани в далекому 1982 році. Людмила Гурченко і Олег Басилашвілі розіграли, ні, прожили для нас неймовірно емоційну і далеко непросту історію кохання людей з різних соціальних верств. Але любов, як відомо, змітає всі перешкоди.

вокзал
До речі, ці 10 серіалів варто подивитись кожній жінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.