10 найкращих фільмів Ельдара Рязанова

Фільми Ельдара Рязанова, які люблять мільйони.

Режисер Ельдар Рязанов помер на 89-му році життя у Москві. Він народився 18 листопада 1927 року в Самарі. Після війни навчався у ВДІКу. Перший же його фільм, комедія «Карнавальна ніч», мав великий успіх. Після цього він зняв велику кількість популярних і легендарних фільмів: «Бережися автомобіля», «Старики-розбійники», «Іронія долі, або З легким паром», «Службовий роман», «Гараж».
Ельдар Рязанов, напевно, набільш народний режисер. Адже, якщо в титрах стоїть його ім’я, картину подивляться всі. Покоління людей протягом багатьох років зустрічають Новий рік з його фільмами, а фрази з них давно стали крилатими.
Жорстокий романс, 1984
«Жорстокий романс» – справжня перлина радянського кіно. Режисерові майстерно вдалося екранізувати «Безприданницю» Островського, і ось вже більше 30 років як фанати великого драматурга, так і любителі хороших, розумних і красивих фільмів із задоволенням переглядають цю роботу.

романс
Гараж, 1979
Дія відбувається в закритому просторі, битком набитому людьми різної масті. Чоловіки і жінки, співробітники інституту і випадкові люди вирішують життєво важливі для радянської людини епохи застою питання, кому з них володіти гаражем, а хто такого привілею не гідний. На створення фільму Рязанова надихнули реальні збори гаражного кооперативу. Про акторську гру, камерність постановки і точність діалогів можна говорити довго і захоплено.

гараж
Службовий роман, 1977
Це один з тих фільмів, які хочеться дивитися знову і знову, і кожного разу історія буде цікавою і смішною. Улюблені актори, які створили харизматичні образи, репліки, які давно ввійшли в ужиток, прекрасні музика і вірші, яскраві кадри осіннього міста минулої епохи … Цей фільм – надбання.

служебный_олман
Іронія долі, або З легким паром!, 1975
Цей культовий фільм став у нас таким же обов’язковим атрибутом новорічних свят, як ялинка, Дід Мороз, шампанське та олів’є. «Іронія долі» – вічне джерело новорічного настрою, який з кожним разом робить людей ближче один до одного. У країнах колишнього СРСР, напевно, не знайдеться жодної людини, яка б не бачила цей фільм.

Ирония_судьбы
Стережись автомобіля, 1966
Ось він – перший захоплюючий, цікавий і смішний радянський детектив! Фрази з ліричної комедії «Бережися автомобіля» давно розлетілися на цитати.. Змінюються покоління, але нетлінна робота Ельдара Рязанова за участю геніальних акторів не втрачає шарму і актуальності.

берегись
Карнавальна ніч, 1956
Ельдар Рязанов створив шедевр на століття. «Карнавальна ніч» – це величезний заряд позитиву. Коли дійсно віриш словами нехитрої пісеньки, яка звучала з вуст чарівної і юної Людмили Гурченко: «І гарний настрій не покине більше вас!».

Карнавальная_ночь
Про бідного гусара замовте слово, 1980
У цій роботі режисерові вдалося відтворити непередаваний дух царської Росії. Прекрасний музичний супровід, барабанний бій, авторський текст з мелодійним голосом Андрія Миронова, трепетні пані та хоробрі кавалери – одним словом, фільм, обов’язковий до перегляду.

гусары
Неймовірні пригоди італійців у Росії, 1973
Результат роботи геніїв кінематографа – італійського і радянського. Хто ще, крім Рязанова, міг зняти таку картину?! Стрічка рясніє знаменитостями, зйомки проходили в найбільш пізнаваних місцях тодішнього Ленінграда, а багато трюків виконували самі актори – від такого фільму дух захоплює дотепер. А який гумор! Це кіно з розряду «дивитися обов’язково» і «переглядати настійно рекомендується».

Movie "Unbelievable Adventures of Italians in Russia" directed by Eldar Ryazanov. 1973. USSR. In the picture: Andrei Mironov, Antonia Santilli, Ninetto Davoli, Tano Cimarosa and Alighiero Noschese.
Старики-розбійники, 1971
Ця картина, незважаючи на іронію і, здавалося б, легкий настрій, ставить серйозні моральні питання. Але ніякого моралізаторства – як завжди у Рязанова, все тонко і з гумором! Черговий чудовий фільм, який дивився майже кожен.

старики
Вокзал для двох, 1982
Результат роботи творчого тандему режисера Ельдара Рязанова і сценариста Еміля Брагінського – «Вокзал для двох». Картина вийшла на екрани в далекому 1982 році. Людмила Гурченко і Олег Басилашвілі розіграли, ні, прожили для нас неймовірно емоційну і далеко непросту історію кохання людей з різних соціальних верств. Але любов, як відомо, змітає всі перешкоди.

вокзал
До речі, ці 10 серіалів варто подивитись кожній жінці.

One thought on “10 найкращих фільмів Ельдара Рязанова”

  1. TNTU сказав:

    Дуже сподобалась стаття,досить таки змістовний матеріал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.