І знову не “Оскар”: Ді Капріо отримав нагороду за екологію

Голівудський актор Леонардо Ді Капріо отримав премію “Сrystal Award” від організаторів економічного форуму у Давосі за внесок у захист довкілля.

В першу чергу вклад фонду Ді Капріо “Leonardo DiCaprio Foundation”, створеного в 1998 році, оцінено в захисті морської фауни або видів тварин, яким загрожує вимирання.

Ді Капріо

“Чисте повітря та чиста вода, а також придатний для життя клімат – невід’ємні права людини”, – наголосив актор, отримуючи нагороду.

Він також відмітив, що нині питання зосереджене не лише на “політичних аспектах” боротьби з глобальним потеплінням, але й про загрозу “нашого виживання”.

“Минулого місяця в Парижі світові лідери досягли історичної угоди, яка встановлює певні рамки для шкідливих викидів у атмосферу. Це – важливий перший крок, але попереду важкий шлях боротьби за наше майбутнє та виживання планети. Паризька угода – це заклик діяти, але тепер справа за нами: змінювати світ із винахідливістю та відданістю”, – сказав він.

За час існування фонду, актор виділив понад 30 мільйонів доларів на розвиток 70 інноваційних проектів у сфері захисту довкілля у 40 країнах світу.

На “Оскар” за кращу чоловічу роль претендують Леонардо Ді Капріо (“Легенда Г’ю Гласса”), Брайан Кренстон (“Трамбо”), Майкл Фассбендер (“Стів Джобс”), Метт Деймон (“Марсіанин”), Едді Редмейн (“Дівчина з Данії”).

Читайте також: Ді Капріо розповів про своє українське походження.

Джерело: ukrinform.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.