Камбербетч написав зворушливого листа Санта Клаусу

Актор Бенедикт Камбербетч  попросив Санта Клауса за всіх дітей світу.

Камбербетч в листі попросив «розтягнути момент дива і пустощів» для всіх дітей.

Камбербетч

Дорогий Санта Клаус,

Мій друг попросив написати тобі … Повинен зізнатися, було важко придумати, що сказати. Головним чином тому, що як і більшість дорослих, я відчуваю себе безглуздо, просячи тебе про щось – адже наш час вже минув. Тепер ми отримуємо свої власні подарунки, контролюємо свої долі, несемо відповідальність за свої дії і живемо у світі, який ми самі створили. Ми не можемо повернутися назад і благати тебе допомогти з навколишнім середовищем, міграційною кризою, Національною службою охорони здоров’я, освітою, їжею для бідних, правами людини, фундаменталізмом і війнами. Хоча, бачить бог, нам дуже потрібна допомога з усіма проблемами, які сотворили люди.

Я це не до того, що в тобі немає співчуття і веселощів. Ти великий. Незважаючи на те, що тебе перефарбовували на догоду корпораціям і незважаючи на те, що вихідний язичницький ритуал абсолютно далекий від нинішніх прохань подарувати бракований ховерборд. Отримавши своє, кідалти цинічно вказують на це, і витрачають дорогоцінний час. Тому що ти існуєш не для них. Ти існуєш для дітей. Дітей, яким потрібно трохи дивав світі, де кордони між невинністю і відповідальністю, уявою і холодними, дорослими перешкодами поступово стираються.

Ось чим я хотів би попросити тебе допомогти дітям. Щоб вони трохи довше залишалися дітьми. Нехай час чарів та ігор тягнеться довше. Відверни дітей від реалій божевільного світу, щоб вони могли сміятися, а не плакати. Особливо тих, хто піклується про рідних, або страждає від хвороби, голоду чи злиднів. Особливо тих, хто ховається від падаючих бомб або трясеться від страху і холоду в човні, рятуючись від екологічної катастрофи або війни. Будь ласка, допоможи висвітлити їх життя крапелькою радості та надії.

У тебе був важкий рік. І коли я думаю про це, я не впевнений, що варто просити тебе про світловий меч (навіть якщо я отримаю меч, якого у мене ніколи не було), коли ти здатний керувати просторово-часовим континуумом і продовжити радість дитинства.

камбербетч

Але ти вселяєш трепет і благоговіння тим, хто пише тобі листи і йде спати, сподіваючись, що їх бажання на ранок виповниться. Ти підштовхуєш до доброї поведінки і, принаймні, як я це пам’ятаю, до декількох відчайдушних спроб спокутувати в останні хвилини погану поведінку, щоб не залишитися без уваги.

Подумай і про ті мільйони дітей, що хочуть написати тобі, але не можуть, бо не вміють писати. Почуй їх слова і дай їм час і можливість навчитися читати і писати, щоб вони могли покращити своє життя і втекти від проблем.

Мені трохи соромно перед тобою. Вважаю, я зробив саме те, що обіцяв не робити. Попросив тебе допомогти з дорослими проблемами і вирішити деякі з головних турбот, з якими зіткнулися наші діти. Я обіцяю залишити трохи портвейну і пиріжків для тебе!

З любов’ю,

Бенедикт.

PS. А можна мені тепер світловий меч?

Камбербетч написав цей текст у рамках щорічного проекту Letter Live, в ході якого знаменитості читають листи перед аудиторією. Раніше він читав листа Альбера Камю, адресованого вчителю.

Нагадаємо, цього року Камбербетч став лицарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.