Камбербетч прикрасив обкладинку українського підручника з літератури

Книга рекомендована Міністерством освіти і науки України

Зображення відомого британського актора Бенедикта Камбербетча прикрасило обкладинку українського підручника для 10 класу із зарубіжної літератури. Про це повідомляє BBC.

Підручник випустило київське видавництво “Грамота” за кошти з держбюджету. Посібник видано під грифом: “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”.

Керівник колективу, який розробляв підручник, доктор філологічних наук Ольга Ніколенко сказала, що виконавець ролі Шерлока Холмса з’явився на обкладинці невипадково.

“Ми хотіли, щоб цей твір захопив сучасних учнів не тільки через класичні переклади, але і через сучасні втілення в кіно і театрі”, – сказала Ніколенко.

Як з’ясувалося, у підручнику заявлена рубрика “Артгалерея”, в якій, зокрема, мова йде про різноманітні інтерпретації образу Гамлета. Згадується постановка трагедії Шекспіра учнями Леся Курбаса, а також класичний британський фільм з Лоуренсом Олів’є, пояснила доктор філологічних наук.

Тим не менш, фото Камбербетча з обкладинки підручника не має відношення до п’єси Шекспіра. Британський актор був зайнятий у постановці п’єси Тома Стоппарда “Розенкранц і Гільденстерн мертві”. Актор виконав у ній роль Розенкранца.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.