Марія Бурмака подякувала Тетяні Булановій за пісню українською мовою

Українська співачка Марія Бурмака похвалила Тетяну Буланову за виконання пісні українською мовою.

БурмакаПісня “З Новим роком!” була презентована у формі кліпу ще наприкінці грудня минулого року. У якості його виконавців вказані група “Сонце-Хмари” і хтось на ім’я ТаБу.

 

Після перегляду кліпу стає зрозуміло, що мається на увазі співачка Тетяна Буланова. На даний момент ролик має 125 тисяч переглядів в Youtube.

На вихід пісні відреагувала, зокрема, співачка Марія Бурмака, яка написала на своїй сторінці в Facebook: “Таня Буланова взяла і записала пісню українською мовою. Без пафосу і промов. Можна бути фаном Тані Буланової, можна не бути. Це не так важливо. Просто цей її крок багато про що свідчить. Респект, Таня! І дякую!”

Таня Буланова взяла і записала пісню українською мовою. Без пафосу і промов. Можна бути фаном Тані Буланової, можна не б…

Опубліковано Maria Burmaka 16 січня 2016 р.

 

Це не перший випадок співпраці Буланової та гурту “Сонце-Хмари” на грунті україномовних пісень. У березня 2014 року вони випускали ще одну спільну пісню і кліп – “Уривки щастя” До цього в 2012 році Буланова на своєму концерті в Києві виконувала українською мовою відомий романс “Черемшина”.

“Сонце-Хмари” – фолк-рок-група з Санкт-Петербурга, яка існує з 2002 року і виконує пісні переважно українською мовою. Лідер гурту Андрій Федечко відомий також як російський фотограф Алекс Федечко-Мацкевич.

Сонце-Хмари — музичний проект санкт-петербурзького рок-фотографа Андрія Федечка, який донедавна працював на концертах і в приватній студії під брендом “Алекс Федечко-Мацкевич”. Колектив виконує пісні в основному українською мовою. Виразні мелодії, народні мотиви і кавер-версії відомих пісень — від Zемфіри до “Ленинграда” через Billy’s Band та “Короля и Шута” лежать в основі творчості групи.

“Співати українською мовою найкраще вдається Тетяні Булановій. У неї гарний слух, і хоча мови вона не знає, фонетику добре передає. Іншим важко, але я вчу, головне – бажання”, – прокоментував Федечко.

У кліпі знявся російський актор Віктор Бичков, відомий як Кузьмич із “Особливостей національного полювання”.

Чим викликане бажання співати українською, Буланова не прокоментувала.

Нагадаємо, співачка з Чернівців зняла кліп на передовій. Крім того, гурт з Чехії, де нема жодного українця, майстерно виконує пісні українською мовою. 

Джерело: cultprostir.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.