Нік Вуйчич в Києві заговорив українською мовою

Легендарний австралійський тренер Нік Вуйчич під час виступу в Києві зізнався в любові українською мовою.

Зі сцени НСК “Олімпійський” Вуйчич сказав українцям: “Я тебе люблю”.

Він сказав, ще не останній раз приїхав до України, пишуть “Українські новини”.

“Наступного разу я не приїду просто зі словом надії. І не просто приїду зі словом віри. Я збираюся приїхати з грошима для тих, хто в них має потребу в Україні”, — пообіцяв Вуйчич.

“Прямо зараз. Всім, хто в Україні. Я вас люблю! Знайте, що цей захід організували українці, проспонсорували українці, щоб допомогти українцям. Продовжуйте любити один одного, підтримувати один одного. І я чекаю нашої наступної зустрічі”, — завершив виступ Нік.

Тисячі українців на прохання ведучого “запалили” свої телефони і ліхтарі, щоб подякувати Нікові за мотивацію і натхнення.

Нік Вуйчич приїхав в Україну вперше. Він дав прес-конференцію для українських журналістів, на яку приїхав у вишиванці й розповів, що мріє якось привезти свою кохану дружину в Україну.

“Я дуже люблю свою дружину. За неї я готовий померти. Я мрію якось привезти свою дружину в Україну”, – зізнався Вуйчич.

Організатор приїзду Ніка Вуйчича Ольга Резнюк розповіла, що в неї було кілька мотивацій, щоб привезти Вуйчича в Україну: професійна, особиста й бажання показати інвалідам, які постраждали під час АТО, що життя не закінчується.

Нік також багато говорив про важкий період для України.

Вуйчич

“Буря над Україною пройде. Що б не було, потрібно допомагати один одному, підтримувати один одного, і тоді в Україні настане день, коли й серед інвалідів з’являться підприємці”, – говорить Вуйчич.

Нік Вуйчич народився без рук і ніг, але вже став світовою знаменитістю. Навчився плавати, пише книжки і їздить по світу, щоби змотивувати інших. Свій візит в Україну Нік розпочав із Київського військового госпіталю.

“Я кажу кожному пораненому солдату — один і те ж: живи одним днем і мрій про велике. Май віру, але будуй на тому, що маєш. Не можна будувати на мріях і бажаннях. Але подивись, що ти уже маєш. Будь вдячним за те, що маєш, і спробуй бути корисним іншим”, — пояснив Нік Вуйчич.

Нагадаємо, книга Ніка Вуйчича “Життя без обмежень” вийшла українською мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.