Підопічний Вакарчука на “Голосі” зворушив “Баладою про мальви” Івасюка

Пісня “Балада про мальви”, присвячена матерям, які не дочекалися своїх синів з фронту, не змогла залишити байдужими глядачів і тренерів проекту.

Вчора, 8 травня, на “Голосі країни-6” на телеканалі 1+1 відбувся останній ефір “нокаутів”, під час якого за місця у прямих ефірах боролися учасники з команд Святослава Вакарчука і Потапа.

Одним з найбільш зворушливих і емоційних моментів випуску став виступ соліста Рівненської філармонії Миколи Бобрика з команди Святослава Вакарчука. У День пам’яті і примирення вокаліст відкрив ефір виконанням дуже символічної композиції – “Балади про мальви” Володимира Івасюка на вірші Богдана Гури. Пісня, присвячена матерям, які не дочекалися своїх синів з фронту, не змогла залишити байдужими глядачів і тренерів проекту.

“Ця пісня вже багато разів звучала на проекті. Але вперше я повністю відчула всю тугу, яка є в ній”, – прокоментувала виступ Миколи Тіна Кароль. Високу оцінку виступу Миколи дав і його тренер Святослав Вакарчук, який подарував можливість вокалісту продовжити боротьбу за звання “Голосу країни-6” у наступному етапі.

Джерело: tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.