Притула збирається українізувати Крим

Ведучий Сергій Притула відправить в Крим книги.

Сергій Притула вирішив зробити подарунок жителям Криму до Дня Святого Миколая. Телеведучий хоче послати 100 україномовних книг дітям в Крим.
Акція телеведучого поширюється тільки на жителів окупаційного Криму. Книги від Притули отримають всі, хто напише йому повідомлення і виконає три умови.

Притула
“Часто листуючись з земляками, які залишилися в окупованому Криму, я помітив одну важливу проблему, яку, переконаний, треба так чи інакше подолати! Наші діти, які вчили українську мову в Криму, зараз позбавлені такої можливості. На жаль. Я переконаний, що ми, українці з материка, повинні максимально підтримувати наших братів і сестер на півострові, зокрема, не залишити наодинці з проблемами в галузі вивчення української мови їхніми дітьми. На цій мові базується українська державність! Громадянин повинен знати державну мову, навіть якщо не користується нею в побуті, в сім’ї! Коли Крим повернеться в лоно Матінки, діти не повинні відчувати дискомфорту “, – повідомив Притула на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Це лист-звернення до моїх підписників з Криму!Друзі, я знаю, що Вам зараз непереливки і я не маю слів, якими міг би пер…

Posted by Сергій Притула – офіційна сторінка on 3 грудня 2015 р.

Щоб отримати книгу від телеведучого, потрібно написати йому повідомлення з ім’ям і віком дитини, прізвищем, ім’ям і адресою одержувача.
Найменші кримчани отримають від Притули “Червону книжечку”,  дітей середнього шкільного віку чекають пригоди муммі-тролів, а старшим дістанеться “Кайдашева сім’я”.

До речі, співачка Тейлор Свіфт передала в школи 25 000 книг. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.