Українець створив гімн Глобального кліматичного маршу

Українець долучився до екологічної ініціативи Леонардо Ді Капріо.

Молодий співак і композитор Норман Шелест став автором гімну всесвітнього маршу проти боротьби зі зміною клімату.
Під час своєї промови на церемонії вручення “Оскар-2016” Леонардо Ді Капріо закликав людство боротися зі зміною клімату. Київські активісти вирішили підтримати ініціативу голлівудської зірки. Українські захисники навколишнього середовища в цьому році приєдналися до глобальної кліматичної Маршу, який щорічно проходить в багатьох країнах. І автором гімну відомого у всьому світі руху став українець Норман Шелест.


Перейнявшись злободенною темою, молодий музикант написав мотивуючу композицію “Save the green”.
“З активістами” Екоцентру”, які організовували Глобальний Кліматичний Марш, я познайомився зовсім випадково на зустрічі музиканта Пітера Бердер з київськими студентами. Виявилося, що на зустрічі були присутні і представники “Екоцентру”. Я запропонував написати пісню, яка послужить гімном цього маршу, адже музика точно приверне увагу суспільства до цієї проблеми. Ідея виявитися корисним представникам еко-руху з’явилася давно, але я не знав, чим можу стати їм у нагоді. Пам’ятаю, рік тому під час розмови зі своєю доброю знайомою сказав, що не можу подарувати цього руху нічого крім пісні. Так і сталося: рівно через рік народилася композиція “Save the green”, – розповів Шелест.

українець
Щоб смисловий посил був зрозумілий всьому світу, текст був написаний англійською мовою. Норману довелося перечитати чимало матеріалів на екологічну тематику, щоб якомога краще висвітлити актуальні проблеми.
“Зазвичай я швидко пишу пісні, але ця композиція писалася дуже складно і повільно. Спочатку нічого не виходило. Текст не писався. Але потім я просто розслабився, перестав концентруватися і пропозиції почали складатися в голові одне за одним. Символічно, що один куплет писався під час перегляду телеканалу Animal Planet. Я відчував, що ця пісня – особлива для мене. І дуже радий, що саме “Save the green” стала моїм першим синглом, – зізнався співак.
Сам музикант не залишається осторонь від проблем, пов’язаних з екологією. Співак правильно утилізує батарейки, практично не користується пластиком і поліетиленовими пакетами, сортує відходи та раціонально використовує воду.

Якщо ви теж бажаєте вести більш екологічний спосіб життя, ці поради допоможуть.

Джерело: rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.