Всю прозу Кузьми Скрябіна видадуть однією книгою

З’явилася збірка усіх прозових творів Кузьми Скрябіна. Раніше вони вже виходили друком окремими виданнями, однак у видавництві “Фоліо” їх об’єднали в одну книгу “Проза”.

Я, “Побєда” і Берлін

“Я, “Побєда” і Берлін”, до якої увійшли дві повісті: “Я,”Побєда” і Берлін” та “Місто, в якому не ходять гроші”, а також тексти відомих пісень гурту “Скрябін”. Книжка пройнята яскравим гумором, веселим настроєм і її можна віднести до жанру пригоди та гостросюжетного трилеру.

Я, Паштєт і Армія

“Я, Паштєт і Армія” — розповідь про армійського друга Кузьми Паштєта (Сергія Павлова), який потрапив в армію через проблеми з деканом в університеті, де Сергій був кандидатом біологічних наук.

Книга проникнута армійськими буднями та гумором. Кузьма Скрябін: “Якщо маєш кілька годин вільного часу і настрій, щоб позубоскалити на тему примітиву армійських буднів, ти – наш клієнт. Не шукай в ній високих ідей, завуальованих у написаному між рядками. Жити треба так, щоб було з чого поржати! Так і живу!”

Я, Шонік і Шпіцберген

“Я, Шонік і Шпіцберген” – до книги увійшла одноіменна повість, а також пісні 2006-2014 років.

Колись мені в голову почала стріляти думка, що їздити треба в місця непопулярні, нетуристичні… Пожити з ескімосами, поїздити на оленях під Північним сяйвом… Такі адреналінові мандри миттєво накривають тебе з головою. Це – як стрибок із парашутом: поки не зробиш крок, то не знаєш, який то кайф! А Шпіцберген? Він такий жорстокий, що аж красивий. Ти стоїш і ти не знаєш, чого від нього чекати, може, загубишся, може, замерзнеш. І то було в червні. А що ж там робиться взимку?.. — писав Кузьма Скрябін.

Кузьми Скрябіна

Коли не знаєш, з чого почати, то закрадається думка: чи варто починати взагалі. Але є про що розповісти і, видно, доведеться все-таки з чого почати … У цій брошурі зібрані дуже звичайні оповідання про дуже звичайного хлопця, яким я був і є. Тому, якщо є кілька годин вільного часу і настрій, щоб поскалозубити, ти – наш клієнт. Люди, жити треба так, щоб було з чого поржати! “- Ці слова Андрія Кузьменка автори збірника взяли за анотацію до книжки.

Книжкові новинки “Поезія” і “Проза” Кузьми Скрябіна виходять у видавництві “Фоліо” до Книжкового Арсеналу, який відбудеться в Києві 20-24 квітня.

Кузьма Скрябін (справжнє ім’я Андрій Кузьменко) народився в місті Самбір Львівської області 17 серпня 1968 року. Закінчив музичну школу за класом фортепіано.

У 1989 році записав першу пісню у складі музичної групи “Скрябін”. З того часу став відомим як співак, автор музики і текстів багатьох пісень, а також як талановитий письменник.

Джерело: 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.