Яким був відомий український актор Богдан Ступка

Друзі та колеги згадали, яким був Богдан Ступка, якому б цього року виповнилось 75 років.

Він називав себе “Актьор Актьорич” і любив, коли на знімальному майданчику до нього зверталися Бодя, Ступочка чи Сильвестр Сталоновий. Колеги розповіли, він терпіти не міг пафосу та офіціозу.

Більше 30-ти років Богдан Ступка виходив на сцену одного з найкращих театрів України – ім. І.Франка, і понад 10 років керував ним. Зіграв близько сотні ролей у кіно і стільки ж на сцені.

Стрічки “Білий птах із чорною ознакою”, “Молитва про гетьмана Мазепу”, “Чорна рада” у золотому фонді українського кіно. Одна з найвідоміших його ролей – Тарас Бульба в екранізації відомого роману Миколи Гоголя. Після знімання Ступка зізнався, що вона була найважчою в його житті.

Він мріяв померти в один день зі своєю матір’ю і йому для цього не вистачило одного дня. А ще хотів зіграти маленьку епізодичну роль, бо від головних уже втомився.

Він помер 4 роки тому від серцевого нападу. В пам’ять про видатного актора його друзі та колеги нині показують документальний фільм “Богдан Ступка. Львівські хроніки”. У – три дні з життя актора під час гастролей у Львові.

Богдан Ступка був лауреатом багатьох премій, у тому числі міжнародних, має звання Героя України та посмертно нагороджений Державною премією України ім. Олександра Довженка.

Джерело: 24 канал

One thought on “Яким був відомий український актор Богдан Ступка”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.