Євробачення 2016: Пісня Джамали б’є рекорди в Youtube

Виступ української виконавиці Джамали в півфіналі “Євробачення” набрав вже 1,5 мільйона переглядів.


Джамала стала найпопулярнішою учасницею другого півфіналу міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення”, фінал якого пройде 14 травня. Ролик з її виступом за дві доби набрав більше 1,5 мільйонів переглядів в Youtube.


Це рекордний показник серед учасників другого півфіналу, який відбувся 12 травня.
Нагадаємо, що Джамала представляє Україну з піснею “1944”, в якому співає про драматичну сторінку в історії її народу – депортацію кримських татар радянською владою. Як виступить Джамала в фіналі “Євробачення” стане відомо сьогодні ввечері.
Варто відзначити, що головні конкуренти Джамали – представники Франції і Росії – також популярні в мережі. Виступ росіянина подивилися понад 2 мільйони разів, а француз Амір набрав менше 500 тисяч переглядів.
Відзначимо, що ці конкурсанти брали участь в першому півфіналі і їх ролики виклали в мережу на два дні раніше.

Євробачення

Джамала виступить під номером 21 у фіналі конкурсу. Так, у фіналі “Євробачення” візьмуть участь 26 виконавців: по 10 переможців двох півфіналів пісенного конкурсу та представники країни-господині конкурсу Швеції, а також країн “великої п’ятірки” – Британії, Німеччини, Іспанії, Італії, Франції.

Також  українську співачку в Cтокгольмі відзначили премією за кращий текст пісенного міжнародного конкурсу. Визначало переможців професійне журі письменників. Про це Джамала повідомила на своїй сторінці у соцмережі.


До речі, Джамала потрапила в трійку лідерів від букмекерів.

Джерело: styler

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *