Євробачення 2016: визначилися переможці першого півфіналу

“Євробачення 2016”: перший півфінал Нацвідбору.


Абсолютним фаворитом конкурсу “Євробачення 2016” стала співачка з кримськотатарськими корінням Джамала.
У суботу, 6 лютого, відбувся перший півфінал національного відбору на “Євробачення 2016”. За можливість представляти Україну на популярному міжнародному конкурсі в цей день боролися дев’ять претендентів.
На одностайну думку журі та телеглядачів, найкращою в цей вечір була Джамала, яка виконала пісню “1944”. У трійці лідерів компанію їй склали групи The Hardkiss і Brunettes Shoot Blondes.

Євробачення 2016
А коли стали відомі результати глядацького голосування, виявилося, що Джамала – абсолютний фаворит конкурсу і має всі шанси поїхати на “Євробачення” в Стокгольм. За сумарними оцінками глядачів і журі були визначені ще два фіналісти.

1. Джамала
Для нацвідбору на “Євробачення 2016” Джамала склала дуже знакову для неї пісню під назвою “1 944”. Ця композиція відображає трагедію її сім’ї і кримськотатарського народу в цілому. Йдеться про насильницьку депортацію, яка змінила долі багатьох сімей.

2. The Hardkiss
Популярний український колектив The Hardkiss на півфіналі нацвідбору співає пісню “Helpless”. Це композиція про народження істини. До речі, хлопці виконують приспів українською мовою.

3. Brunettes Shoot Blondes

Молода група Brunettes Shoot Blondes, яка була створена в минулому році, презентує пісню “Every Monday”. Для хлопців стало справжньою несподіванкою те, що вони потрапили до півфіналу Національного відбору на “Євробачення 2016”.

4. Світлана Тарабарова

Українська співачка Світлана Тарабарова для півфіналу вибрала пісню “Ніколи більше”. Це композиція з противоєнним посилом.

5. Владислав Курасов

Молодий співак Владислав Курасов презентує пісню “I’m Insane”. Він співає про те, що турбує його серце, а саме – про недавню розлуку з коханою.

6. Аїда Ніколайчук

Переможниця “Х-фактора” Аїда Ніколайчук для конкурсу вибрала композицію “Inner Power”. Її запальна пісня має добрий посил.

7. Лавіка

Українська співачка Лавіка виконує ліричну авторську пісню “Hold mе”.  У цій композиції відображено історію втрат, пов’язаних з любов’ю, довірою, терпінням, силою і самим життям.

8. Тоня Матвієнко

Дочка знаменитої української співачки Тоня Матвієнко вибрала для пісенного конкурсу композицію

“Tin whistle”. На початку пісні звучить голос її рідної бабусі Антоніни, який був записаний ще в 1980-х роках. У композиції є мотиви “веснянок” і автентичні нотки.

9. Настя Приходько

На вокальному конкурсі Анастасія Приходько виконує пісню про свободу “I Am Free Now”. У ній звучить дуже рідкісний вірменсько-курдський духовий інструмент.


Другий півфінал відбудеться 13 лютого. А хто в підсумку представить Україну на міжнародному конкурсі, глядачі дізнаються 21 лютого.

Джерело: rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.