Дивовижна історія дружби ведмедя і вовка

Фінський фотограф зняв унікальну дружбу між вовком і ведмедем.

На своїй сторінці в facebook 56-річний фотограф Ласси Раутиайнен опублікував підсумок 10-денних спостережень за незвичайної дружбою вовчиці і ведмедя. Весь цей час тварини разом дуріли, ділилися їжею і навіть спали поруч.

Фотограф з Фінляндії Ласс Раутанен каже: «Я натрапив на них випадково, це була вовчиця і ведмідь». Я спостерігав за ними протягом 10 днів і можу сказати одне – такою чистої, доброї і відкритої дружби я не бачив ніколи, навіть серед людей. Вони гралися, добували їжу, а потім ділили трапезу на двох, відпочивали. Разом їм було добре. Нікто не знає як вони познайомилися, і що їх спонукало до цього, але факт залишається фактом – ці двоє зараз просто не розлий вода. Я думаю, що можливо вовчиця відбилася від зграї ще будучи маленькою, а ведмідь просто виявився дуже дружелюбним.

Адже всім відомо, що зазвичай ведмеді воліють вести відокремлений спосіб життя. А цей випадок виключення з правил.

“Це дуже дивна штука – .. Щоб ведмідь і вовк так ладнали. Точно незрозуміло, як вони подружилися. Швидше за все, вони були обидва молоді і самотні, не знали, як вижити поодинці”, – каже фотограф.

Джерело: 64760771 i279606-contentImage1_1-original i279606-contentImage3_1-original wolf-bear-7-600x371 zoo_druzba302faae164238a4 zoo_druzba423237a370da3a Миниатюрка-медведь-и-волк

Джерело: creativpodiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.