Пес разом з господинею ходив до університету. Тепер у нього є вища освіта – і диплом ерготерапевта!

У 25-річної американки Бріттані Хоулі – хронічні болі. Тому для пересування вона використовує крісло-коляску. Про неї піклується золотистий ретривер на ім’я Гріффін: він відкриває для неї двері, вимикає світло і приносить потрібні речі.

Хоулі познайомилася зі своїм другом завдяки соціальній програмі paws4prisons, в рамках якої  навчають собак, щоб вони допомагали людям з інвалідністю.

Тварини самі вибирають, кому будуть служити. Коли Хоулі прийшла знайомитися з собаками, багато тварин злякалися її коляски, але тільки не Гріффін. Він відразу ж стрибнув до неї на коліна і лизнув в обличчя – так вони і подружилися.

Пес став супроводжувати господиню навіть на заняттях в університеті, де Хоулі вчилася на ерготерапевта. Ерготерапевт – спеціаліст, який займається реабілітацією людей з фізичними і психічними порушеннями, допомагає їм пристосуватися до навколишнього середовища і виконувати повсякденні справи.

Незабаром Гріффін і сам почав брати участь в практичних заняттях. У парі з Хоулі він допомагав військовослужбовцям з інвалідністю та посттравматичним стресовим розладом. Пацієнти гладили і розчісували Гріффіна (пес абсолютно не заперечував). Це підвищувало настрій пацієнтів і знижувало їх тривожність.

Звичайно, Гріффін ні в якому разі не міг пропустити випускний своєї господині – і разом з нею він піднявся на сцену. Викладачі відзначили старанність і неймовірну відданість пса і нагородили дипломом в області ерготерапії. Гріффін виглядав як звичайнісінький випускник: в мантії і шапочці. Ось тільки диплом свій він тримав не в руках, а в пащі.

Хоулі планує і далі працювати разом зі своїм вірним другом: «Мої пацієнти так і будуть говорити – сьогодні мною займаються терапевти Бріттані і Гріффін».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.