У США випустили першого в світі кота-робота

Реалістичний роботизований кіт.

Датчики руху і освітленості дозволяють роботові реагувати на навколишнє оточення.

Американський виробник іграшок Hasbro випустив першого в світі реалістичного роботизованого кота. Робокіт став першим вихованцем в лінійці роботизованих домашніх тварин. Адресовані ці іграшки в першу чергу літнім людям, які потребують тварин, але не мають можливості регулярно прибирати за ним, годувати і вигулювати.

kotrobot

Пам’ятайте Тамагочі – віртуального домашнього вихованця, який був популярний в кінці 1990-х? Нинішній роботизований кіт від Hasbro за 99 доларів використовує подальший розвиток цієї ідеї, але з урахуванням реалістичного зовнішнього вигляду і ультрасучасних технологій.

Necoro

Вихованець обладнаний набором датчиків руху і освітленості, що дозволяє йому реагувати на навколишнє оточення. Більше того – у відповідь на погладжування робокот відповість неймовірно реалістичним бурчанням, завдяки звуковим динамікам і вібромотор.

49_main

З метою максимальної автентичності Hasbro наділили електронного вихованця певними алгоритмами поведінки. Наприклад, якщо погладити кота по голові, він буде притискати її до вашої долоні, демонструючи своє схвалення, а якщо гладити йому спину, він підставить вам і живіт.

Виробник не повідомляє, як довго робокіт працює на одній зарядці чотирьох вбудованих батарейок. Однак, якщо залишити тварину у спокої протягом декількох хвилин, вихованець закриє очі і з задоволенням «засне», продовжуючи життя батареям (вміло маскуючись під «справжнього» кота).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.